Dodatki, które sprawiają, że Twoje biurko regulowane jest jeszcze lepsze

Biurko regulowane to jeden z najlepszych pomysłów ostatnich lat. Znacznie zmienia komfort pracy i wpływa na produktywność. Poprawia również stan twojego zdrowia oraz poziom skupienia. Co możesz zrobić, żeby korzystanie z niego było jeszcze wygodniejsze? Przekonaj się, na co postawić, żeby codziennie z przyjemnością rozpoczynać kolejny dzień pracy.

Biurko regulowane z elektryczną regulacją wysokości blatu – postaw na wygodę i szybkość

Biurka regulowane dzielą się na dwa typy. Pierwszy z nich jest bardzo podstawowy i sprawdza się bardzo dobrze w wielu przypadkach. Jest to biurko podnoszone z wykorzystaniem mechanizmu siłowego. Z wykorzystaniem odpowiedniego połączenia podnosisz blat przekręcając korbkę. Takie rozwiązanie znacznie poprawia jakość pracy i wpływa pozytywnie na jej komfort, ale ma pewne wady, m.in. konieczność włożenia w to odpowiedniej siły.

Firma fly-desk.com ma ofertę biurek regulowanych z elektryczną regulacją wysokości. Intuicyjny panel sterowania umożliwia płynną regulację wysokości i dopasowanie jej do twoich potrzeb. Takie biurko spełnia już absolutnie wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Doskonale sprawdza się jako pomoc w polepszeniu jakości pracy oraz zmniejszeniu dolegliwości bólowych z nią związanych.

Biurka regulowane i bieżnie do chodzenia – połączenie doskonałe

Jeśli chcesz jeszcze mocniej poprawić jakość swojej pracy, nie ograniczaj się tylko do jednego biurka. Dokup do niego bieżnię, z której możesz korzystać podczas wykonywania zadań. Nie mówimy tutaj oczywiście o klasycznym sprzęcie do ćwiczeń. Są to odpowiednio zmodyfikowane produkty, które doskonale sprawdzają się do chodzenia podczas spotkań oraz wypełniania dokumentów. W ten sposób możesz zmienić pozycję w trakcie pracy oraz popracować nad stanem swojego układu krążenia. Pamiętaj, że tylko 10 tysięcy kroków dziennie może dzielić Cię od lepszego samopoczucia oraz zdrowia. Jednak wykonanie ich bez bieżni i przy pracy siedzącej może być trudne. Dlatego spróbuj wyposażenia, które ułatwi Ci to zadanie.

Dobry laptop zamiast komputera stacjonarnego

Meble biurowe były do tej pory dopasowane raczej do komputerów stacjonarnych. Jeśli chcesz postawić na ergonomiczną pracę oraz wprowadzić wykonywanie zadań w pozycji wyprostowanej, sięgnij po ofertę laptopów. KOmputery przenośne nie potrzebują przewodów, żeby działać. Są bardziej mobilne. Dzięki temu podnoszenie oraz opuszczanie blatu biurka nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych przygotowań. Wystarczy, że naciśniesz guzik, a wszystkie sprzęty, których używasz w pracy po prostu dopasują się do Twojej wysokości.

Lampa stojąca na biurku

Podobną zasadą jak w przypadku komputera warto kierować się przy wyborze lampy do pracy. Postaw na produkt, który stoi na biurku. Dzięki temu możesz swobodnie opuszczać blat i podnosić, cały czas mając oświetlenie w takiej samej pozycji, jak na początku. Jest to kolejny element, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny na ponowne dopasowanie kąta padania światła do nowej pozycji komputera i blatu.

Miejsce na organizację przewodów

Nie zapomnij również o miejscu na organizację przewodów. Jeśli stawiasz na ergonomiczne biuro, postaw na nie w pełni. Zorganizuj otwory, w których pomieścisz wszystkie kable. Jeśli stawiasz na laptop, z pewnością będzie ich niewiele. Jednak w dalszym ciągu potrzebujesz dostępu do ładowarki, źródła zasilania lampki oraz portu do ładowania telefonu. Wszystkie te elementy powinny mieć swoje miejsce na biurku, żeby nie rozpraszać Cię podczas pracy.

Dodaj komentarz