Fotobudka 360 – Jak dokładnie wygląda wynajem, cena, na jaką imprezę?

Fotobudka 360 to idealny pomysł na urozmaicenie imprezy. Jest to niebanalny sprzęt nagrywający krótkie filmiki. Wykonywane jest to za pomocą smartphona ustawionego na specjalnym obrotowym ramieniu. Filmiki nagrywają się w postaci boomerangów i trwają ok. 15 sekund każdy. Super zabawa, która zachęca do wspólnej integracji wszystkich zebranych gości! Dodatkowo animatorzy na miejscu zapewniają gadżety, które są świetnym pomysłem na ubarwienie wygłupów.

Jak dokładnie wygląda wynajem fotobudki 360?

Wynajem fotobudki 360 odbywa się w następujący sposób:

 1. Znajdźmy firmę z którą chcielibyśmy zawrzeć umowę najmu fotobudki 360.
 2. Zadzwońmy do niej lub też napiszmy na skrzynkę mailową. Poinformujmy gdzie dokładnie ma się odbyć impreza i na ile osób.
 3. Firma pomoże w doborze pakietu godzinowego oraz poinformuje o ewentualnych dodatkowych opłatach wynikających np. z dojazdu do miejsca. Zapyta również o rodzaj imprezy, w celu dobrania odpowiednich gadżetów.
 4. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku ustalamy resztę szczegółów tj. dobór ramki i dodanie informacji do personalizacji filmików np. 18 urodziny Kamila; impreza firmowa Arki, Wesele Magdy i Pawła 05.05.2025 r. Dobieramy również podkład muzyczny. Ustalamy także godzinę startu fotobudki 360, gdzie ma dokładnie stać.
 5. W dniu w którym odbywa się dana impreza, firma przyjeżdża na około 2 godziny przed planowanym startem. Rozstawia następująco: czerwony dywan, złote słupki odgradzające, platformę, ramię do platformy, monitor wyświetlający filmy w trybie live viev, stół z gadżetami.
 6. Animator zapowiada u DJ-a lub orkiestry, start fotobudki 360. W przypadku targów branżowych nie jest to potrzebne, gdyż zazwyczaj przepływ ludzi jest bardzo duży, a sam wynajem trwa więcej niż 2-3 godziny.
 7. Animator tłumaczy wszystko, jak wykonywać sesje, kiedy wchodzimy na platformę, pomaga dobierać gadżety oraz jest osobą techniczną w razie jakichkolwiek komplikacji.
 8. Nagrywające się filmiki uczestnicy pobierają za pomocą QR kodu oraz zostają one wysyłane za pomocą SMS-ów w formie linków do strony z której możemy je pobrać.
 9. Po wszystkich sprzęt jest demontowany (demontaż trwa około 40 minut).
 10. Na zakończenie imprezy osoba najmująca otrzymuje dostęp do pełnej galerii filmików.

Cena fotobudki 360

Ceny zaczynają się od 1000 zł w górę. Cena 1000zł dotyczy 2h. Każda dodatkowa godzina, trzeba liczyć około 300zł więcej. W tej cenie zawiera się:

 • Kompletny sprzęt tj. fotobudka 360 z platformą, obrotowym ramieniem.
 • Monitor wyświetlający filmiki.
 • Gadżety imprezowe np. śmieszne peruki, okulary, pistolet do baniek, money gun.
 • Animator na miejscu.
 • Nielimitowana ilość filmików.
 • Zazwyczaj dojazd do miejsca jeżeli firma działa lokalnie.

Na jaką imprezę fotobudka 360?

Tak naprawdę na każdą imprezę fotobudka 360 to świetny pomysł na urozmaicenie wspólnie spędzanego czasu. Jest to również ciekawa atrakcja, która może być dodatkową formą promocji dla naszej firmy podczas targów branżowych. Organizujemy imprezę firmową? Dodajmy do tego również fotobudkę, naszym pracownikom na pewno przypadnie ona do gustu. Szukamy ciekawej pamiątki na urodziny? A może zamiast kamerzysty na naszym weselu? Jest to na pewno tańsza, a zarazem bardzo ciekawa opcja.

Można również sprezentować taką fotobudkę 360 solenizantowi.

Dodaj komentarz