Jak wybrać zagęszczarkę gruntu?

Zagęszczarki gruntu dostępne są w kilku różnych wariantach, co pozwala dopasować sprzęt do określonych robót naziemnych. Niezależnie jednak od tego, jaka zagęszczarka jest w danym momencie potrzebna, należy pamiętać, że od odpowiedniego przygotowania podłoża zależy nie tylko jakość dalszych prac, ale też bezpieczeństwo. Nie warto natomiast kupować zagęszczarek od niesprawdzonych producentów, ponieważ tego typu sprzęty na co dzień pracują bardzo intensywnie, więc muszą być porządnie wykonane, aby nie odmówiły nagle współpracy. Do tego dochodzi kwestia wydajności, która ma ogromne znaczenie dla dotrzymania terminów prac.

  1. Zagęszczarki dwukierunkowe czy jednokierunkowe?
  2. Gdzie kupić niezawodne zagęszczarki jednokierunkowe?
  3. Niezawodna zagęszczarka Wacker Neuson
  4. Profesjonalny sprzęt do zagęszczania gruntu

Jeżeli zastanawiasz się, czym różni zagęszczarka jednokierunkowa od zagęszczarki rewersyjnej lub kiedy warto skorzystać ze sprzętu typu ubijak / walec, zapoznaj się z dalszą częścią artykułu. Znajdziesz tu również polecane zagęszczarki dwukierunkowe od najlepszych producentów, czego świetnym przykładem są zagęszczarki Wacker.

Zagęszczarki dwukierunkowe czy jednokierunkowe?

Znany sklep online Norwit.pl oferuje zagęszczarki zaliczane do kilku najpopularniejszych kategorii: jednokierunkowe, rewersyjne (mogące pracować w dwóch kierunkach i nadające się do dużych powierzchni), ubijaki oraz walce. Jeżeli nie wiesz, jaka zagęszczarka gruntu będzie najlepsza, zawsze możesz poradzić się sprzedawcy.

W trudno dostępnych miejscach, na przykład w wąskich wykopach, najlepszym wyborem będzie ubijak / skoczek Wacker Neuson, który nie zapewni co prawda aż tak dużej wydajności, ale jednocześnie doskonale nadaje się do ubijania gruntu.

Gdzie kupić niezawodne zagęszczarki jednokierunkowe?

Zarówno polecana zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson, jak i inne modele zagęszczarek oferuje sklep Norwit.pl, gdzie można łatwo zamówić niezbędny sprzęt. W celu upewnienia się, czy wybrana zagęszczarka rewersyjna lub zagęszczarka jednokierunkowa Wacker Neuson sprawdzi się w praktyce, należy dokładnie zapoznać się z dostępną specyfikacją.

Niezawodna zagęszczarka Wacker Neuson

Jednym z takich urządzeń, które na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, jest zagęszczarka gruntu Wacker Neuson. Wybierając zagęszczarkę Wacker Neuson DPU 3760 HETS, zyskujesz moc silnika 5,4 kW, prędkość roboczą 26 m/min. Model ten zasilany jest olejem napędowym.

Inne sprzęty oferowane przez Norwit.pl, które z pewnością wykonają zagęszczanie gruntu bez niepotrzebnych przestojów, to między innymi:

  • zagęszczarka MP 15 ze zraszaczem – 4,4 kW mocy, 20 m/min prędkości roboczej i zasilanie benzyną.
  • walec Wacker Neuson RD 40-130 – silnik Kubota, 73 litry pojemność zbiornika paliwa i aż 37,5 kW mocy.

Profesjonalny sprzęt do zagęszczania gruntu

Sklep internetowy Norwit.pl oferuje wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia robót ziemnych. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientów wybiera e-sklep Norwit.pl.

Dodaj komentarz