Przeszczep włosów Gdańsk – cena

Czy uważasz, że Twoja fryzura nie jest tak bujna, jak byś chciał? Chcesz cieszyć się gęstymi włosami? Zależy Ci na tym, aby zniknęły pojedyncze miejsca, w których brak włosów? Przeszczep włosów w profesjonalnej klinice to doskonały wybór. Jest to sposób na pozbycie się swojego kompleksu, jakim jet brak włosów. Przeszczepy wykonywane są metodami BHT i FUE, zawsze dobierając odpowiednią do pacjenta. Wygląd osoby może odzwierciedlać poczucie własnej wartości, a poprzez przeszczep włosów, możesz na nowo odzyskać pewność siebie.

Dla kogo jest przeszczep włosów FUE?

Jeśli masz plamy na głowie, w których włosy są rzadkie, ale jednocześnie są miejsca, w których są one bardzo piękne, wówczas przeszczep włosów metodą FUE jest dla Ciebie. Ta metoda jest stosowana, gdy materiał do przeszczepu jest pobierany ze skóry głowy. Zwykle pochodzi ze środka lub z boków głowy. Następnie odpowiednio przygotowane zespoły mieszkowe umieszcza się w odpowiednich miejscach. Metoda przeszczepu włosów FUE gwarantuje fantastyczny efekt i jest bezpieczna. 

Dla kogo jest przeszczep włosów BHT?

Przeszczep włosów w Gdańsku można wykonać również bardzo nowoczesną metodą BHT. Jest odpowiednia dla tych wszystkich, którzy nie mają na głowie dość dużo włosów, i nie ma możliwości pobrania mieszków włosowych. W tym przypadku włosy mogą być pobierane z: brody, rąk, klatki piersiowej lub nóg. Zabieg pobrania i transplantacji materiału odbywa się w komfortowych warunkach dla klienta. Wykorzystywane jest znieczulenie miejscowe, dbając o to, aby ci, którzy zdecydowali się zawalczyć o bujną fryzurę nie musieli mierzyć się z bólem.

Co musisz wiedzieć przed zabiegiem przeszczepu włosów

Przed planowanym terminem zabiegu włosy należy skrócić, aby można było zebrać włosy jak najlepszej jakości. Wielu pacjentów decyduje się na stopniowe skracanie fryzury, aby przyzwyczaić się do nowego wyglądu, który zyska po przeszczepie włosów. Wówczas, taka zmiana jest również mniej widoczna i zauważalna w otoczeniu. Pacjenci z siwymi włosami 3 dni przed zabiegiem powinni je zafarbować, aby były bardziej widoczne. Większość procedur przeszczepu włosów rozpoczyna się rano i kończy po kilku godzinach. Czas trwania zabiegu zależy od metody, liczby przeszczepionych jednostek mieszkowych i wymaganych przerw pacjentki. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i w tym czasie pacjent przyjmuje pozycję siedzącą. Natychmiast po zakończeniu przeszczepu włosów pacjent może iść do domu. Wcześniej jednak, lekarz omawia z nim zalecenia pozabiegowe i wizytę kontrolną.

Przeszczep włosów cena Gdańsk

Zakres i koszt zabiegu przeszczepu włosów zależy od ilości graftów. Dla każdego Pacjenta cena przeszczepu włosów ustalana jest indywidualnie na podstawie i wielkości ubytku włosów struktury włosów i mnogości mieszków włosowych oczekiwanego rezultatu estetycznego przebiegu łysienia i wywiadu medycznego wybranej metody przeszczepu włosów. Cena zazwyczaj liczona jest za jeden graft, czyli jeden mieszek włosowy, na którym rośnie od 1 do 4 włosów. Cena przeszczepu włosów w Gdańsku zależy właśnie od wybranej metody oraz o powierzchni, która podlega transplantacji. Z reguły jest to koszt od 5 tysięcy do nawet 15 tysięcy za przeszczep włosów. Dokładny cennik znajdziesz na stronie kliniki: przeszczep włosów gdańsk cena

Zabieg przeszczepu włosów to doskonały sposób na przywrócenie dawnego wyglądu. Łysienie, zwłaszcza wśród Panów często sprawia, że czują się mniej atrakcyjni. Dzięki nowoczesnym metodom możesz zyskać większą pewność siebie.

 

Dodaj komentarz