Rozpocznij swój biznes kupując gotowe spółki

Czujesz się na siłach rozkręcić własną działalność? W jej przypadku najkorzystniejszą formą będzie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Jedyne co nie daje ci spokoju, to formalności związane z jej rejestracją? Na szczęście nie musisz się tym zajmować osobiście, tracąc cenny czas na wypełnianie stosów dokumentów i chodzenie po urzędach. Dla osób takich jak ty, stworzona została nasza usługa, czyli sprzedaż spółek już zarejestrowanych, z czystą historią i mających wybrany przez ciebie adres. Gotowa spółka to wiele korzyści, które dokładnie przedstawiamy poniżej.

Jakie korzyści daje gotowa spółka z o.o.

Nie trzeba znać się na zawiłościach prawnych, aby założyć i prowadzić swoją spółkę. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów i doradców, swoją spółkę masz na wyciągnięcie ręki. Sprzedaż gotowych spółek to w pełni legalna i wygodna metoda na otwieranie własnej działalności gospodarczej, która będzie bezpieczna dla twojego majątku osobistego. Coraz więcej osób decyduje się na kupno gotowej spółki, wiedząc, że jest to dla nich najlepsze rozwiązanie, dzięki którym oszczędzają swoje pieniądze, czas, a do tego unikają różnych problemów. Posiadamy spółki zarejestrowane na całym świecie, w tym oczywiście w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, a także tzw. rajach podatkowych.

Ile trwa zakup gotowej spółki?

Na podpisaniu umowy z nami nie stracisz więcej niż kilkadziesiąt minut. Po tym czasie będziesz mógł się skupić na rozpoczęciu działalności gospodarczej, z tytułem spółki z o.o. W umowie spółki znajdą się wszystkie istotne informacje na jej temat, a także koszty związane z jej zakupem. Oferujemy gotowe spółki, które mają wpłacony kapitał zakładowy 5000 złotych, co jest warunkiem koniecznym do ich zarejestrowania w Polsce. Administracją twojej spółki z o.o. może zająć się nasze wirtualne biuro, biorąc na siebie ciężar obsługi korespondencji, odbierania telefonów i przekazywania ci wiadomości. Dla ciebie oznacza to dodatkowe zyski, a także więcej czasu na budowanie własnej firmy i generowanie z tego tytułu dochodów.

Jak skorzystać z usług naszej kancelarii?

To bardzo proste, sprawdź, na czym dokładnie polega sprzedaż spółek Warszawa i jeśli ten temat cię zainteresował, skontaktuj się z nami. Przedstaw nam swoje oczekiwania i potrzeby, a my odpowiemy czy możemy je spełnić, w jakim czasie i jaka będzie tego cena. Pamiętaj, że sprzedajemy wyłącznie czyste spółki, które dają poczucie bezpieczeństwa i otwierają zupełnie nowe możliwości tworzenia własnej firmy.

Dodaj komentarz