Wynajem autolawety- kiedy może być konieczny?

Życie bywa nieprzewidywalne, a samochody psują się z uwagi na częstą i intensywną eksploatację. Zdarza się, że awaria pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie i jest na tyle poważna, że uniemożliwia samodzielny dojazd do serwisu czy warsztatu. W takiej sytuacji zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wynajem autolawety. Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji i kto może z niej skorzystać?

Kiedy może przydać się wypożyczenie autolawety?

Autolaweta jest specjalnym rodzajem samochodu ciężarowego, który przeznaczony jest do transportu dużych i ciężkich przedmiotów czy maszyn. Działanie autolawety opiera się na wykorzystaniu platformy ładunkowej, która jest opuszczana i podnoszona przy użyciu hydrauliki. Dzięki temu załadunek i rozładunek nawet najcięższych gabarytów jest łatwy i bezproblemowy. Laweta wypożyczalnia Moto Partner oferuje wynajem lawet samochodowych, gwarantujących bezpieczne dotarcie do celu.

Wynajem autolawety może przydać się w wielu sytuacjach, szczególnie wtedy, gdy potrzebujemy przetransportować duży lub ciężki przedmiot, który nie może być przewieziony tradycyjnym pojazdem. Zdecydowanie najczęściej jednak wynajem autolawet ma miejsce w sytuacji, gdy samochód czy pojazd ulegnie awarii bądź kolizji i nie jest w stanie samodzielnie dojechać do warsztatu czy serwisu. Wynajem autolawety jest więc w takim przypadku jedynym sposobem na przetransportowanie pojazdu czy samochodu w odpowiednie miejsce, zgodnie z obowiązującym prawem. Warto wiedzieć, że holowanie pojazdu musi spełniać określone, surowe warunki, w przeciwnym razie może skutkować naprawdę wysoką karą grzywny. Nie warto więc ryzykować.

Wynajem autolawet- jak działa?

Wynajem lawet nie wymaga zbyt dużej liczby formalności. Wybór lawety w zamian za holowanie to ogromna oszczędność pieniędzy. Wypożyczalnia autolawet oferuje lawety o dużej ładowności i przestrzeni ładunkowej, dzięki czemu zmieści się na niej nawet największy pojazd. Wypożyczenie lawety nie jest kosztowne, a do tego jest w pełni bezpiecznym sposobem na dotransportowanie pojazdu do serwisu czy warsztatu.

Na czym polega długoterminowy wynajem autolawety?

Długoterminowy wynajem autolawety polega na rozłożeniu kosztów wypożyczenia lawety na dłuższy czas. Dzięki temu, możliwe są większe oszczędności, a stali klienci mogą nawet negocjować oferowane stawki. Przy wynajmie autolawety każdy klient może liczyć na kompleksową pomoc ze strony obsługi wypożyczalni. Wynajem lawety może obejmować także wypożyczenie lawety w sytuacji kolizji lub uszkodzenia lawety klienta. Wszystkie formalności bierze na siebie wypożyczalnia, a wynajem lawety z OC sprawcy można sfinalizować bezgotówkowo. Wypożyczalnia zajmuje się także dochodzeniem zapłaty od ubezpieczyciela, klient nie musi się więc o to martwić.

Moto Partner- dlaczego warto?

Wypożyczalnia lawet Moto Partner oferuje wynajem autolawet w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i na korzystnych dla klienta warunkach. Wynajem lawety wypożyczalnia kieruje przede wszystkim do firm, które najkorzystniej wyjdą na wynajmie długoterminowym. Pozwala on na spore oszczędności i rozłożenie kosztów w czasie. Oferta kierowana jest także do serwisów samochodowych. Autolaweta wypozyczalnia gwarantuje bezpieczny transport samochodu w wyznaczone miejsce. Autolaweta wypożyczalnia działa w systemie door-to-door, co jest bardzo korzystnym i wygodnym rozwiązaniem dla każdego.

Wynajem Lawet | Moto-Partner zaprasza do Warszawy, Nadarzyna, Wrocławia, Legnicy, Łodzi, Zgierza, Wejherowa, Poznania i Siemianowic Śląskich.

Dodaj komentarz