Orising

Włosy od A do Z: Orising rozwiązuje wszystkie problemy

Orising to unikatowe preparaty trychologiczne, wywodzące się z włoskiej tradycji, które zadebiutowały na polskim rynku w 2005 roku. Wśród nich znajdują się peelingi do skóry głowy, szampony, odżywki, maski trychologiczne, lotiony oraz wcierki, znakomicie sprawdzające się zarówno w profesjonalnych gabinetach trychologicznych, jak i w domowych kuracjach. Bogaty w naturalne zioła i minerały skład sprawia, że produkty marki Orising cieszą się wysoką skutecznością w łagodzeniu najczęstszych problemów z włosami i skórą głowy.

Jeśli zmaga się Pan/Pani z trudnościami takimi jak łupież, nadmierna produkcja sebum, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry głowy, atopowe zapalenie skóry głowy, suchość skóry głowy, wypadanie włosów, łysienie, czy zniszczenie włosów spowodowane nieodpowiednią pielęgnacją czy farbowaniem, to produkty Orising są dla Pana/Pani stworzone.

Historia firmy sięga roku 1963, kiedy to w Weronie powstała Orising. Do dzisiaj siedziba firmy pozostaje w tym samym miejscu. Obecnie na czele produkcji stoi Mario Mattiello, syn założyciela. Orising od ponad pół wieku specjalizuje się wyłącznie w tworzeniu kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy, zdobywając uznanie w ponad czterdziestu krajach. To rozwiązanie dedykowane zarówno mężczyznom, jak i kobietom, którzy pragną znaleźć najskuteczniejszy sposób na zachowanie zdrowia i piękna swoich włosów oraz skóry głowy.

Orising sklep powstał z myślą o naszych klientach, inspirując się gabinetem Trycho-Derm w Głogowie. Zrozumieliśmy, że troska o piękno włosów i skóry zaczyna się od zdrowego organizmu, dlatego dbamy o to na każdym etapie naszej działalności. Realizujemy ponad 70 procedur diagnostycznych i zabiegowych, z których każda oparta jest na latach doświadczenia, wiedząc, że to właśnie te kombinacje gwarantują najlepsze rezultaty. Świadczymy usługi, w których jesteśmy prawdziwymi specjalistami.

Jeśli nie będziemy w stanie pomóc, niech Pan/Pani nie martwi się – z przyjemnością skierujemy Pana/Panią do odpowiedniego specjalisty, który zapewni właściwą opiekę.

Źródło foto: freepik.com

Dodaj komentarz